Online Randevu

Bizden Haberler

Ülker Ağız ve Diş Polikliniği sosyal sorumluluk bilinci ile okullarda ve kreşlerde diş taraması yapmakta, öğrencilere diş sağlığı hakkında temel bilgileri kolay ve anlaşılır bir şekilde anlatmaktadır.


Özel Bilge Koleji Diş Sağlığı Eğitimi

Ekibimiz, Özel Bilge Kolejinin bu sene Darıca' da yeni açılan kampüsünü ziyaret ederek öğrencilere diş sağlığı hakkında bilgiler verdi. Sonrasında öğrencilere ücretsiz diş taraması yaptı.


ImgImgImgImgImgImgImg

İlk Adım Çoçuk Evi Diş Taraması

Kliniğimizden diş doktorları, özel ilk adım çoçuk evini ziyaret ederek kreş öğrencilerine ücretisiz diş taraması gerçekleştirdi. Bu ziyaret sırasında diş sağlığı ile ilgili temel bilgiler çoçuklara anlatıldı.


ImgImgImgImgImgImgImgImgImgImgImgImgImg

Özel Minik Eller Kreşinde diş taraması

Diş polikliniğimiz, Özel Minik Eller Kreşini ziyaret ederek ücretsiz diş taraması yaptı. Ve diş sağlığı ile ilgili miniklere bilgiler verdi.


ImgImgImgImgImgImgImgImgImgImg

Özel Bilge İlköğretim Okulun Öğrencilerine Diş Taraması

Özel Bilge ilköğretim okulu öğrencilerinin diş taraması Özel Ülker Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği tarafından kontrol edildi.


ImgImgImg

Colgate Fabrikası Diş Taraması

Polikliniğimiz 16 Temmuz 2012 tarihinde Colgate Fabrikasını ziyaret ederek fabrika personelinin dişlerini kontrol etti. Dişlerinde sorunu olan çalışanlara sorunun giderilmesi için yapılması gerekenler anlatıldı.


ImgImgImgImgImg

İlk Adım Anaokulu Öğrencilerine Diş Kontrolü

Ülker Ağız ve Diş Sağlığı İlk Adım Anaokulu Öğrencilerini diş taramasından geçirdi. 


ImgImgImgImg

Anaokulu Öğrencilerine Diş Sağlığı Eğitimi

İlk Adım anaokulu öğrencilerine anaokulda diş sağlığı hakkında Dt. Selime ÜLKER tarafından uygun araçlar kullanılarak temel eğitim verildi.


ImgImgImgImgImg